تولید ویدیوهای خوب و با کیفیت، قطعا یک ویرایشگر ویدیوی خوب را می‌طلبد. برای همین در ویدیو اپلیکیشن InShot را به شما معرفی کرده‌ایم که جزو ابزار حرفه‌ای این کار در آی او اس و اندروید به شمار می‌آید.

اپلیکیشن بعدی Tagify نام دارد که یک ابزار تخصصی برای تولید و پایش بهترین هشتگ‌هاست. به لطف این اپلیکیشن مکمل اینستاگرام می‌توانید به بهتر دیده شدن پست‌هایتان کمک کنید. اما اپلیکیشن بعدی Foco Design است که کلکسیونی از زیباترین قالب‌های آماده ثابت و متحرک برای پست و استوری اینستاگرام را در اختیارتان قرار می‌دهد.

لوگوی زیبا و هایلایت‌های به درستی تقسیم‌بندی شده، نقش بسیار مهمی در جذب فالوور و ماندن آن‌ها در پیج شما دارند. بنابراین شاید بد نباشد که از اپلیکیشن Highlight Cover & Logo Maker که در ویدیو معرفی شده برای طراحی لوگو و هایلایت استوری کمک بگیرید.

و در نهایت، اگر زمانبندی پست‌های اینستاگرام یکی از چالش‌های کاری پیش روی شماست، اپلیکیشن Buffer که در ویدیو معرفی شده می‌تواند یکی از مهم‌ترین ابزار شما برای مدیریت بهتر اینستاگرام باشد. ضمنا بافر به غیر از اینستاگرام از سایر شبکه‌های اجتماعی مثل توییتر و فیسبوک و لینکدین هم پشتیبانی می‌کند.


goshimarket

تولید گوشی‌های هوشمند در ۲۰۲۰ یازده درصد کاهش یافت

پیام رسان واتساپ از ۱۲ دی ماه روی گوشی‌های هوشمند قدیمی دیگر کار نخواهد کرد

پنج اپلیکیشن مکمل اینستاگرام که باید آن‌ها را بشناسید

بررسی اپل واچ سری ۶ و SE

اینستاگرام ,اپلیکیشن ,معرفی ,ویدیو ,ابزار ,استوری ,در ویدیو ,اپلیکیشن مکمل ,مکمل اینستاگرام ,معرفی شده ,ویدیو معرفی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


بازی های جدید 2019 sogol77 مشكلات ourgirls-12 elmnews مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی شرکت حساب تراز مباشران به تایپ - تایپ در دستان شما بلاگ